KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14886334

nr 1488 6334

Gunnar Nordström

(f. 1921), Sverige

Oljemålning, Komposition med träd. Signerad. Olja på duk, 87x77 cm, yttermått inklusive ram: 102x80 cm

Gunnar Nordström, svensk målare född 1921.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 5 september 2022
kl 18:48:05

Gunnar Nordström

Läs mer om Gunnar Nordström